Zarząd

Hubert Kubit
Prezes Zarządu

Absolwent Kulturoznawstwa: Filmoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Po studiach rozpoczął podyplomowe Projektowanie i produkcja gier wideo na Europejskiej Akademii Gier oraz studia doktoranckie z Narracji gier wideo. Szybko uznał, że od pisania o grach wideo woli je tworzyć i w 2009 zatrudnił się w krakowskim studiu Reality Pump. Stamtąd droga w branży poprowadziła go m.in. przez Techland, CD Projekt RED, One More Level aż do Wooden Alien.

Rada Nadzorcza

Członkowie Rady Nadzorczej nie tylko weryfikują bieżące działania spółki, ale są również zaangażowani w strategię rozwoju Wooden Alien S.A. i oferują wsparcie w obszarach biznesowych i korporacyjnych, a w większości także jako specjaliści posiadający rozległą wiedzę na temat branży gamingowej.

Dawid Sękowski
Przewodniczący Rady Nadzorczej

Doświadczony dyrektor sprzedaży w branży IT, pełniący funkcję dyrektora rozwoju biznesu Comarch SA w krajach nordyckich. W latach 2018-2022 zdobywał doświadczenie w branży gameDev piastując różne stanowiska jako członek zarządu i rady nadzorczej w Starward Industries SA. Obecnie zasiada w radzie nadzorczej Moonlit SA, krakowskiego studia tworzącego gry. Inwestor indywidualny na GPW i NC ze szczególnym uwzględnieniem branży game-dev.

Bartosz Karasiński
Członek Rady Nadzorczej

Vice President oraz International Sales Director w Nowy Styl Group; od 2004 roku Członek Junior Chamber International; jako Członek Rady Nadzorczej Wooden Alien S.A. oferuje strategiczne wsparcie w zakresie biznesowym i korporacyjnym.

Hubert Mróz
Członek Rady Nadzorczej

Twórca gier wideo z ponad 13-letnim doświadczeniem w zakresie projektowania, programowania i produkcji. Założyciel krakowskiego studia Bit Golem odpowiedzialnego m.in. za gry Dagon: by H. P. Lovecraft i Ultimate Fishing Simulator.