Zarząd

Hubert Kubit
Prezes Zarządu

Absolwent Kulturoznawstwa: Filmoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Po studiach rozpoczął podyplomowe Projektowanie i produkcja gier wideo na Europejskiej Akademii Gier oraz studia doktoranckie z Narracji gier wideo. Szybko uznał, że od pisania o grach wideo woli je tworzyć i w 2009 zatrudnił się w krakowskim studiu Reality Pump. Stamtąd droga w branży poprowadziła go m.in. przez Techland, CD Projekt RED, One More Level aż do Wooden Alien.

Barbara Wiszyńska-Kubit
Członek Zarządu

Absolwentka Matematyki stosowanej na Uniwersytecie Pedagogicznym. Rysuje od 20 lat. Grafik cyfrowy w branży gier od ponad 8. Specjalizuje się w grafice 2D. Łączy w sobie kreatywność artystycznej duszy z precyzją i pragmatyzmem ścisłego umysłu. Oprócz tworzenia gier udziela się na Uniwersytecie Pedagogicznym jako gościnny wykładowca Projektowania gier wideo.

Rada Nadzorcza

Członkowie Rady Nadzorczej nie tylko weryfikują bieżące działania spółki, ale są również zaangażowani w strategię rozwoju Wooden Alien S.A. i oferują wsparcie w obszarach biznesowych i korporacyjnych, a w większości także jako specjaliści posiadający rozległą wiedzę na temat branży gamingowej.

Bartosz Karasiński
Przewodniczący Rady Nadzorczej

Vice President oraz International Sales Director w Nowy Styl Group; od 2004 roku Członek Junior Chamber International; jako Członek Rady Nadzorczej Wooden Alien S.A. oferuje strategiczne wsparcie w zakresie biznesowym i korporacyjnym.

Grzegorz Banaś
Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

Inwestor od 12 lat związany z rynkiem Venture Capital. Zarządzający Erebor Capital, całkowicie prywatnym funduszem inwestującym wyłącznie w spółki z branży Game Dev. Jeden z pierwszych inwestorów Starward Industries S.A. W przeszłości dyrektor inwestycyjny funduszu seed Deutsche Telekom na obszarze Europy Środkowej i Wschodniej.

Hubert Mróz
Członek Rady Nadzorczej

Twórca gier wideo z ponad 13-letnim doświadczeniem w zakresie projektowania, programowania i produkcji. Założyciel krakowskiego studia Bit Golem odpowiedzialnego m.in. za gry Dagon: by H. P. Lovecraft i Ultimate Fishing Simulator.

Tomasz Buśko
Członek Rady Nadzorczej

Inwestor giełdowy z ponad 14 letnim doświadczeniem. Specjalista devops, entuzjasta nowych technologii, pasjonat branży gier. Przedstawiciel inwestorów indywidualnych w Radzie Nadzorczej Wooden Alien S.A.