Zarząd

Hubert Kubit
Prezes Zarządu

Absolwent Kulturoznawstwa: Filmoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Po studiach rozpoczął podyplomowe Projektowanie i produkcja gier wideo na Europejskiej Akademii Gier oraz studia doktoranckie z Narracji gier wideo. Szybko uznał, że od pisania o grach wideo woli je tworzyć i w 2009 zatrudnił się w krakowskim studiu Reality Pump. Stamtąd droga w branży poprowadziła go m.in. przez Techland, CD Projekt RED, One More Level aż do Wooden Alien.

Barbara Wiszyńska-Kubit
Członek Zarządu

Absolwentka Matematyki stosowanej na Uniwersytecie Pedagogicznym. Rysuje od 20 lat. Grafik cyfrowy w branży gier od ponad 8. Specjalizuje się w grafice 2D. Łączy w sobie kreatywność artystycznej duszy z precyzją i pragmatyzmem ścisłego umysłu. Oprócz tworzenia gier udziela się na Uniwersytecie Pedagogicznym jako gościnny wykładowca Projektowania gier wideo.

Mateusz Kubik
Członek Zarządu

Absolwent Kulturoznawstwa: Filmoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ścieżkę zawodową zaczynał jako dziennikarz muzyczny w krakowskich rozgłośniach radiowych. Realizował się w obszarze literackim oraz kulturalnym jako reporter Antyradia, PR Manager w agencji Publicon i koordynator placówki kulturalnej Arteteka. W 2017 r., kierowany chęcią tworzenia własnych historii, związał się z branżą gamingową jako tłumacz, writer i narrative designer.

Rada Nadzorcza

Członkowie Rady Nadzorczej nie tylko weryfikują bieżące działania spółki, ale są również zaangażowani w strategię rozwoju Wooden Alien S.A. i oferują wsparcie w obszarach biznesowych i korporacyjnych, a w większości także jako specjaliści posiadający rozległą wiedzę na temat branży gamingowej.

Bartosz Karasiński
Przewodniczący Rady Nadzorczej

Vice President oraz International Sales Director w Nowy Styl Group; od 2004 roku Członek Junior Chamber International; jako Członek Rady Nadzorczej Wooden Alien S.A. oferuje strategiczne wsparcie w zakresie biznesowym i korporacyjnym.

Grzegorz Banaś
Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

Inwestor od 12 lat związany z rynkiem Venture Capital. Zarządzający Erebor Capital, całkowicie prywatnym funduszem inwestującym wyłącznie w spółki z branży Game Dev. Jeden z pierwszych inwestorów Starward Industries S.A. W przeszłości dyrektor inwestycyjny funduszu seed Deutsche Telekom na obszarze Europy Środkowej i Wschodniej.

Maciej Dobrowolski
Członek Rady Nadzorczej

Posiada wieloletnie doświadczenie w działach sprzedaży międzynarodowych firm, agencjach reklamowych oraz działach marketingu, w których odpowiadał za strategie marek, ich komunikację rynkową oraz realizację zasięgowych kampanii wizerunkowych i sprzedażowych. Akcjonariusz spółek gamedev. Od 2022 roku Członek Zarządu Starward Industries S.A.

Hubert Mróz
Członek Rady Nadzorczej

Twórca gier wideo z ponad 13-letnim doświadczeniem w zakresie projektowania, programowania i produkcji. Założyciel krakowskiego studia Bit Golem odpowiedzialnego m.in. za gry Dagon: by H. P. Lovecraft i Ultimate Fishing Simulator.

Tomasz Buśko
Członek Rady Nadzorczej

Inwestor giełdowy z ponad 14 letnim doświadczeniem. Specjalista devops, entuzjasta nowych technologii, pasjonat branży gier. Przedstawiciel inwestorów indywidualnych w Radzie Nadzorczej Wooden Alien S.A.