Zarząd

Hubert Kubit
Prezes Zarządu

Absolwent Kulturoznawstwa: Filmoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Po studiach rozpoczął podyplomowe Projektowanie i produkcja gier wideo na Europejskiej Akademii Gier oraz studia doktoranckie z Narracji gier wideo. Szybko uznał, że od pisania o grach wideo woli je tworzyć i w 2009 zatrudnił się w krakowskim studiu Reality Pump. Stamtąd droga w branży poprowadziła go m.in. przez Techland, CD Projekt RED, One More Level aż do Wooden Alien.

Barbara Wiszyńska-Kubit
Członek Zarządu

Absolwentka Matematyki stosowanej na Uniwersytecie Pedagogicznym. Rysuje od 20 lat. Grafik cyfrowy w branży gier od ponad 6. Specjalizuje się w grafice 2D. Łączy w sobie kreatywność artystycznej duszy z precyzją i pragmatyzmem ścisłego umysłu. Oprócz tworzenia gier udziela się na Uniwersytecie Pedagogicznym jako gościnny wykładowca Projektowania gier wideo.

Mateusz Kubik
Członek Zarządu

Absolwent Kulturoznawstwa: Filmoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ścieżkę zawodową zaczynał jako dziennikarz muzyczny w krakowskich rozgłośniach radiowych. Realizował się w obszarze literackim oraz kulturalnym jako reporter Antyradia, PR Manager w agencji Publicon i koordynator placówki kulturalnej Arteteka. W 2017 r., kierowany chęcią tworzenia własnych historii, związał się z branżą gamingową jako tłumacz, writer i narrative designer.

Rada Nadzorcza

Członkowie Rady Nadzorczej nie tylko weryfikują bieżące działania spółki, ale są również zaangażowani w strategię rozwoju Wooden Alien S.A. i oferują wsparcie w obszarach biznesowych i korporacyjnych, a w większości także jako specjaliści posiadający rozległą wiedzę na temat branży gamingowej.

Kamil Klinowski
Przewodniczący Rady Nadzorczej

Ekonomista; Inwestor indywidualny z 27-letnim stażem, aktywny w sektorze spółek gamingowych i technologicznych; Współzałożyciel oraz Przewodniczący Rady Nadzorczej Starward Industries S.A.

Tomasz Buśko
Członek Rady Nadzorczej

Inwestor giełdowy z ponad 12 letnim doświadczeniem. Specjalista devops, entuzjasta nowych technologii, pasjonat branży gier. Przedstawiciel inwestorów indywidualnych w Radzie Nadzorczej Wooden Alien S.A.

Sebastian Kwaśny
Członek Rady Nadzorczej

Przedsiębiorca, doradca biznesowy i aktywny inwestor indywidualny z ponad 25-letnim stażem. Twórca nowych inicjatyw, współzałożyciel startupów i zarządzający w branżach IT, Bio-IT, gamingu, AI. Niezależny członek rad nadzorczych. Doradca w zakresie nowych technologii, zarządzania i strategii rozwoju.

Marcin Górecki
Członek Rady Nadzorczej

Od połowy lat dziewięćdziesiątych dziennikarz zajmujący się tematyką gier wideo, a także redaktor naczelny magazynów o grach; Redaktor Secret Service; Redaktor Naczelny Neo; Właściciel oraz Redaktor Naczelny Neo Plus; Członek Rady Nadzorczej 11 bit studios S.A.; obecnie Członek Rady Nadzorczej Starward Industries S.A.

Bartosz Karasiński
Członek Rady Nadzorczej

Vice President oraz International Sales Director w Nowy Styl Group; od 2004 roku Członek Junior Chamber International; jako Członek Rady Nadzorczej Wooden Alien S.A. oferuje strategiczne wsparcie w zakresie biznesowym i korporacyjnym.

Marek Markuszewski
Członek Rady Nadzorczej

Projektant i producent gier wideo z ponad 12-letnim doświadczeniem. Swoją wiedzę i umiejętności zdobywał na stanowisku Senior Producer w CD Projekt RED (Wiedźmin 3: Krew i Wino, Cyberpunk 2077), a także w roli współzałożyciela krakowskiego oddziału CD Projekt RED i Producenta w Reality Pump. Od 2018 roku stoi za sterami Starward Industries S.A.