Grafika otwarciowa

O nas

Wooden Alien to szczególnie zgrana załoga. Większość z nas zna się od dłuższego czasu, pozostałych zwerbowaliśmy w zeszłym roku. Każdy jest inny, ale wszyscy lecimy z tą samą misją – dostarczyć Ci możliwie jak najlepszej rozrywki.

I prędzej zginiemy, niż się poddamy!

Nasz zespół
Hubert Kubit
Hubert Kubit
Game Director

Odpowiedzialny przede wszystkim za spójną wizję projektu oraz analizę rynku. Przewodzi działom narracji i designu. Na jego 13 lat w branży składają się m.in. praca przy Wiedźminie 3 w CD Projekt RED oraz przy Dying Light we wrocławskim Techlandzie. Po pracy można go spotkać na treningach ultimate frisbee drużyny KrakUF lub przy stole z planszówkami.

Barbara Wiszyńska-Kubit
Barbara Wiszyńska-Kubit
Art Director, 2D Artist

Odpowiedzialna za wizję artystyczną projektów. Grafikę cyfrową w branży tworzy od ponad 9 lat, rysuje od 20. Na swoim koncie ma pracę w studiach oraz na freelansie zarówno przy grach wideo jak i grach planszowych. Niepoprawna pracoholiczka. Poza pracą wykłada gościnnie Projektowanie gier wideo na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

Damian Frycz
Damian Frycz
Lead Game Designer / QA Specialist

Trybiki w głowie Damiana nieustannie pracują projektując angażujące mechaniki do naszej gry. Jego głęboka pasja do szachów stanowi niezastąpioną pomoc w doskonaleniu strategii oraz planowaniu rozgrywki. Po intensywnej pracy, w celu relaksu, delektuje się kraftowymi piwami.

Monika Szewczyk
Monika Szewczyk
2D Artist

Odpowiedzialna za produkcję assetów graficznych do projektu oraz tworzenie wyczesanych artów promocyjnych. W grafice profesjonalnie pracuje już 15 lat. Kocha papugi i podróże do Azji, a w wolnych chwilach rysuje webcomics o ptakach Birdbirdtales.

Mateusz Kubik
Mateusz Kubik
Narrative Designer

Projektuje elementy narracyjne, które pozwalają Graczom opowiadać własne historie wewnątrz naszych gier. Pilnuje, by postaci były żywe, a emocje prawdziwe. Na swoim koncie ma narrację do takich gier jak Ghostrunner czy God’s Trigger. Głos barda oraz riffy gitarowe regularnie ćwiczy na próbach i koncertach swojego zespołu rock and rollowego.

Daniel Sitarz
Daniel Sitarz
Programmer

Konstruktor fundamentów oraz architekt rozwiązań dla projektów. Posiada 4-letnie doświadczenie w programowaniu gier, głównie symulatorów. Poza pracą, tworzy fasetki na barwnych fluorytach i ogląda filmy najgorsze z możliwych.